PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowi najemcy w Fashion House Outlet Centre Sosnowiec

Autor: pr 17 lipca 2013 10:22

W ostatnich tygodniach do grona najemców Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu dołączyło 5 nowych marek: Mustang, Salomon, Regatta, Hi-Tec oraz Brugi.

Nowe salony pierwszych klientów powitają w sierpniu i wrześniu tego roku. Przy podpisaniu umowy z markami Mustang i Salomon pośredniczyła firma Fashion House Group, a przy umowach z Regatta, Hi-Tec i Brugi - firma BOIG. Fashion House Outlet Centre należy do Polonia Property Fund, funduszu zarządzanego przez Peakside Polonia Management.
Nowi najemcy, zajmując łącznie prawie 1000 mkw. powierzchni, wzbogacą ofertę odzieżową centrum, a w szczególności sektor mody outdoorowej reprezentowany do tej pory w Fashion House Sosnowiec przez takie marki jak m.in.: HiMountain, Bergson, Mountain Warehouse, 4F czy Nike.

- Podpisane niedawno umowy są rezultatem bardzo dobrych wyników osiąganych przez Fashion House Sosnowiec w 2013 roku. Mustang, Salomon i Regatta to marki już przez nas sprawdzone, które z sukcesem działają także w naszych obiektach w Gdańsku i Piasecznie. Rozszerzenie współpracy jest dla nas tym atrakcyjniejsze, że wiemy jak wysokich standardów handlowych i operacyjnych możemy spodziewać się po tych firmach - mówi Dawid Rutkowski, Head of Asset Management Retail, Peakside Polonia Management.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane