Nowi najemcy w galeriach Atrium

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 12 lipca 2012 14:18

Od lipca klienci centrów handlowych zarządzanych przez Atrium Poland Real Estate będą mogli skorzystać z oferty siedmiu nowych najemców. O nowe lokale wzbogaca się przede wszystkim warszawska Promenada oraz Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin i Atrium Olkusz.

Połowa z nowych najemców Atrium powiększa ofertę warszawskiej Promenady. Klienci centrum mogą już skorzystać z oferty firmy Siezeer dystrybutora znanych marek obuwniczych m.in. Adidas, Converse, Nike, Reebok. Lokal zajmie powierzchnię 106 mkw.

Na pierwszym piętrze obiektu otwarty został również ponad 65-metrowy salon Słupskiej Fabryki Obuwia Nord z ekskluzywnymi produktami dla kobiet i mężczyzn.

Przeczytaj także:

W lipcu planowane jest również otwarcie sklepu Lavard z ekskluzywną odzieżą męską, oferującą garnitury, koszule, kurtek i obuwia. Najemca będzie oferował swoje artykuły w salonie o powierzchni 83,48 mkw.

Zgodnie z zapowiedziami najemcy na przełomie lipca i sierpnia 2012 w Promenadzie zostanie otwarty salon Prima Moda. W ofercie sklepu będą znajdować się obuwie damskie, męskie, torebki, środki konserwacji do obuwia oraz galanteria skórzana. Salon zajmie powierzchnię 114,5 mkw.

Pod koniec lipca 2012 w Atrium Copernicus w lokalu o powierzchni 52,98 mkw. zacznie działać punkt Fotojoker. Klienci będą mogli skorzystać z usług fotograficznych i poligraficznych oferowanych przez nowego najemcę. W salonie będzie prowadzona również sprzedaż aparatów fotograficznych, akcesoriów foto i produktów multimedialnych.

W tym samym czasie na terenie Atrium Koszalin zostanie otwarty salon odzieżowy Top Secret. Będzie to pierwszy salon tej znanej marki na terenie miasta. Wynajęty lokal ma 142 mkw. powierzchni.

Natomiast w połowie miesiąca na terenie Atrium Olkusz zostanie otwarty bar szybkiej obsługi AGA-BAR. Nowy punkt gastronomiczny zajmie powierzchnię 52,5 mkw.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,73

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane