PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowi najemcy w Galerii Brzeg

Autor: www.dlahandlu.pl 12 września 2012 09:22

BOIG Property Consulting, wyłączny agent wynajmujący powierzchnię handlową w galerii handlowej Brzeg, podpisał kolejne umowy najmu. Swoje salony otworzą popularne marki modowe: House (236 mkw.) i Greenpoint (80 mkw.)


W salonie House o powierzchni 236 mkw. firma oferować będzie ubrania i akcesoria. House to już trzecia marka należąca do LPP, która otworzy swój salon w galerii. Umowy na wynajem powierzchni handlowej podpisane zostały już z siecią Cropp (252 mkw.) i Mohito, która powiększy swój salon do 225 mkw.

W galerii Brzeg swój lokal o powierzchni 80 mkw. otworzy także Greenpoint, popularna marka odzieżowa.
Obecnie trwają przygotowania do zawarcia kolejnych umów najmu.

- Jesteśmy zadowoleni z postępów komercjalizacji w galerii Brzeg. Zauważamy, że małe miasta cieszą się rosnącym powodzeniem wśród najemców, którzy poszukują rynku zbytu - mówi Ewa Ściubidło, Associate Director w BOIG, odpowiedzialna za wynajem powierzchni w obiekcie. - Galeria Brzeg będzie pierwszym obiektem w tym mieście, który wprowadza tak szeroką ofertę modową dla mieszkańców miasta i okolic, oferując im jednocześnie wygodne zakupy i dostęp do atrakcyjnych punktów handlowych, usługowych, marketu spożywczego oraz parking. - dodaje Ewa Ściubidło.

Otwarcie galerii zaplanowane jest na 30 listopada 2012 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane