Nowi najemcy w Galerii Dominikańskiej

Autor: pr, dlahandlu.pl 7 lutego 2017 10:50

Galeria Dominikańska wprowadza nowych najemców i przeprowadza relokację oraz rozbudowę sklepów marek obecnych już na terenie centrum handlowego.

Grono najemców powiększyło się o kawiarnię Starbucks i Salad Story, a wkrótce dołączą do nich sklepy Martes Sport i TIME TREND oraz restauracja Max Burger. Salony w nowej odsłonie zaprezentowały marki Apple oraz Vision Express, a wkrótce otwarte zostaną również salony Ochnik i CCC w nowych konceptach.

Zmiany w strukturze najemców Galerii Dominikańskiej są wynikiem zmieniających się potrzeb
i wzorów zachowań konsumentów, trendów panujących na rynku nieruchomości komercyjnych oraz rozwoju okolicy, w której znajduje się centrum handlowe należące do Grupy Atrium.
W Galerii Dominikańskiej powiększone zostaną również istniejące koncepty, dając najemcom możliwość zaprezentowania większego spektrum produktów. Proces wprowadzania zmian rozpoczął się w IV kwartale ubiegłego roku i będzie kontynuowany w bieżącym roku.

Do procesu relokacji i modernizacji został włączony już salon iSpot. Koncept Apple Premium Reseller, wykonany według najnowszego designu, znajduje się obecnie na poziomie 0. Nową odsłonę zaprezentował również salon optyczny Vision Express na poziomie -1. Kolejnym najemcą, który odświeży koncept salonu dla klientów centrum, jest marka Ochnik. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów odzieży i galanterii skórzanej zyska większy salon z rozbudowaną strefą fashion i obuwia. Metamorfozę przejdzie też sklep CCC na poziomie -1, zapewniając szerszą ofertę obuwniczą.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane