PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowi najemcy w Galerii Malta

Autor: pr 25 września 2017 11:40

Multibrandowy salon z francuską modą damską, Książnica Polska oraz pierwszy salon NeoNail
z formacie sklepowym dołączają tej jesieni do grona najemców Galerii Malta. To już kolejny pakiet umów zawartych w ostatnich tygodniach przez poznańskie centrum, zarządzane przez NEINVER.

„Annemone” zajmie niespełna 100 mkw., na parterze centrum. Wystrój wnętrz salonu w Galerii Malta  cechować będzie prostota, funkcjonalność i elegancja. A dostępne stroje mają spełnić oczekiwania  klientek, poszukujących wyjątkowych i eleganckich stylizacji. 

NeoNail w Galerii Malta będzie pierwszym w Polsce salonem w formacie sklepowym w centrum handlowym – multimedialnym, innowacyjnym i odważnym. Salon w Galerii Malta zajmie 50 mkw. na parterze centrum.

Książnica Polska przygotowała różnorodną ofertę – od 50 tysięcy tytułów niemal wszystkich gatunków i formatów dla dorosłych i dzieci (beletrystyka, literatura faktu, poradniki, atlasy, przewodniki, pomoce naukowe i językowe, etc. ), po artykuły papiernicze, biurowe i szkolne, z rozbudowanym działem dla najmłodszych. Książnica Polska w Galerii Malta zajmie 260 mkw., na pierwszym piętrze. Będzie 40 placówką tej sieci księgarskiej, drugą w Poznaniu.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce, zarządzane przez firmę NEINVER. Ofertę Galerii Malta stanowi 160 sklepów i punktów usługowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,19

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane