PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Nowi najemcy w Galerii Olimp

Property News 2 sierpnia 2013 10:59

W lubelskiej Galerii Olimp w czerwcu i lipcu podpisano 8 umów najmu powierzchni handlowej - Toys"R"Us, Centrum Rozrywki dla Dzieci Koziołek, Moja Farmacja, American Dream Restaurant, Jean Louis David, Akwarium, Glamour, Cosmeceuticum. Najemcy wprowadzą się zarówno do istniejącej, jak i rozbudowywanej części galerii.

Wśród sklepów, które otworzą się w piątej już części Galerii Olimp będzie także największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży - Toys"R"Us. Najemca zajmie powierzchnię około 1 700 mkw. i będzie największym w województwie lubelskim sklepem z zabawkami.

W obiekcie pojawi się również klub sportowo - rozrywkowy Masters (wyposażony w stoły do gry w bilard i snooker, tory bowlingowe), największe w Lublinie Centrum Rozrywki dla Dzieci Koziołek, drogeria Rossmann, apteka Moja Farmacja, Ziaja, Kolporter, Roma - Salonik dobrego smaku i aromatu. Całość uzupełnią powierzchnie biurowe. W procesie komercjalizacji z wynajmującym współpracuje firma Colliers International.

Przeczytaj także

Topshop musi zapłacić Rihannie kilka milionów dolarów odszkodowania

Po rozbudowie, centrum handlowe zyska ok. 18 000 mkw., co da łączną powierzchnię całkowitą ponad 100 000 mkw. Otwarcie planowane jest na drugą połowę października 2013 roku. Nowa część Galerii Olimp uzupełni dotychczasową ofertę głównie w segmencie rozrywkowym i familijnym.

Największą powierzchnie w budynku zajmie, pierwszy w Lublinie, multipleks kinowy Multikino. Obok wejścia do kina znajdować się będzie przestronny food court z ofertą gastronomiczną - restauracja meksykańska Megustas, American Dream Restaurant, Dr Bardadyn Salad&Cocktail Bar, Pizzeria Stopiątka, Cukiernia Williams, Yogoland, Gofry Ireny.

- Po otwarciu piątej części Galerii Olimp, klienci zyskają na bardzo szerokiej ofercie usługowo - handlowej, będą też mogli cieszyć się rozbudowaną funkcją rekreacyjno - sportową, mówi Iwona Wieczorek z Działu Powierzchni Handlowych Colliers International.

Galeria Olimp jest największym obiektem handlowym w Lublinie i województwie lubelskim. Jest odwiedzana miesięcznie przez ponad 600 tysięcy osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  12,99

 • Śr

  7,51

 • Min

  4,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane