PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowi najemcy w Tarasach Zamkowych

Autor: pr 29 czerwca 2017 13:28

W czerwcu w Tarasach Zamkowych zostały otwarte dwa nowe lokale, które jednocześnie zadebiutowały także na lubelskim rynku. Ofertę gastronomiczną uzupełniła polska kawiarnia z oryginalnym konceptem - Columbus Coffee, natomiast propozycję z segmentu wyposażenia wnętrz i upominków wzbogacił sklep Ćmielów-Chodzież.

Pierwsza na Lubelszczyźnie kawiarnia Columbus Coffee znajduje się na parterze Tarasów Zamkowych i zajmuje powierzchnię ponad 96 m kw. Również na parterze Tarasów, w połowie czerwca, pojawiła się propozycja dla tych wszystkich, którzy kochają polską porcelanę – niemal 60-metrowy salon Polskich Fabryk porcelany „Ćmielów-Chodzież” S.A. To pierwszy sklep fabryczny nie tylko na Lubelszczyźnie, ale i w całej wschodniej Polsce.

Tarasy Zamkowe to centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni 38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane