Nowo otwarte CH Serenada zostanie rozbudowane

Autor: Dziennik Polski 28 października 2017 12:52

Serenada jeszcze się rozrośnie, w nowej części znajdzie się miejsce także dla działalności społecznej. Przy galerii powstaną place - mówi Maciej Kiełbicki, członek zarządu i dyrektor zarządzający Mayland Real Estate w rozmowie z Dziennikiem Polskim.

- Przygotowaliśmy obiekt, który ma ponad 40 tys. metrów najmu, więc nie mogliśmy wszystkich zaprosić. Ale intensywnie myślimy nad połączeniem funkcjonalnym dwóch obiektów: Serenady i Krokusa. Myślimy też o renowacji Krokusa, bo on jest po prostu już brzydki (i niewygodny!). Wydaje mi się, że będziemy w stanie stworzyć dodatkową powierzchnię dla chętnych, a tych nam nie brakuje - mówi Maciej Kiełbicki.

Dzisiaj te dwa obiekty są oddalone od siebie przestrzenią około 40-50 metrów. Ta przestrzeń zostanie docelowo przeznaczona na możliwość rozszerzenia oferty dla zainteresowanych najemców.
Jak dodaje Maciej Kiełbicki, w przyszłości w CH Serenada powstanie przestrzeń przeznaczona na cele społeczne.

- Nieopodal mamy park wodny. Rozmawiamy z jego właścicielem o połączeniu funkcjonalnym, połączeniu placem centralnym, który chcielibyśmy zamknąć dla ruchu samochodów i puścić ten ruch pod spodem. Nie będzie to zresztą jedyny plac. Jeden ma być urządzony z myślą bardziej dla młodych - to jest właśnie ten plac przy parku wodnym. Z kolei plac projektowany od ul. Dobrego Pasterza jest pomyślany głównie dla ludzi starszych, ale też dla rodzin - mówi.

Ponadto, planowana jest bardzo duża przestrzeń tzw. food court’u, czyli szybkich restauracji, dodatkowo z zamkniętym placem zabaw dla dzieci. Plany rozbudowy dotyczą lat 2020 - 2021.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane