Nowość od Korala – lody bez laktozy

Autor: pr 18 sierpnia 2017 10:28

Nowość od Korala – lody bez laktozy

Rośnie rynek produktów bez laktozy. Do oferty mleka, serów, jogurtów, masła i deserów dołączają lody „Freely”, produkt pożądany zwłaszcza latem, podczas upałów.

Lody śmietankowo-czekoladowe „Freely”, tegoroczna nowość firmy PPL Koral, to produkt przeznaczony dla osób z nietolerancją cukru mlecznego o nazwie laktoza. Jest to jedna z najczęściej występujących nietolerancji pokarmowych, objawiająca się przykrymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego. Jedynym sposobem na zachowanie dobrego samopoczucia dla osób uczulonych na laktozę jest eliminacja tego cukru z diety. Lody „Freely” to odpowiedź marki Koral na zmieniające się potrzeby konsumentów.

- Jesteśmy firmą, która obserwuje rynek i uważnie słucha swoich klientów. Mamy w ofercie lody dla osób z celiakią, w których nie ma nawet śladowych ilości glutenu, należą do nich: Smykuś, Jocker, Roller, Solo oraz Lulek, czyli lody wytwarzane na odrębnej hali produkcyjnej niż rożki i lody w waflach. W sezonie 2017 przyszła natomiast pora na  wprowadzenie do sprzedaży kolejnego, oprócz lodów sorbetowych, produktu, dedykowanego osobom uczulonym na laktozę – mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral. – Śmietankowo-czekoladowe lody „Freely” bez laktozy nie różnią się smakiem od tradycyjnych lodów zawierających laktozę. 

Lody bez zawartości laktozy „Freely” dostępne są w ogólnej sprzedaży, w sklepach i sieciach handlowych w całej Polsce. Sprzedawane są w opakowaniach 150 ml.  

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,81

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane