Nowości dla dzieci od Żywiec Zdrój

Autor: pr 30 sierpnia 2016 09:31

Nowości dla dzieci od Żywiec Zdrój Fot. mat. pras.

Po sukcesie limitowanej edycji wody z etykietą Angry Birds, Żywiec Zdrój wprowadza na rynek kolejną odsłonę produktów kierowanych do dzieci. Z końcem sierpnia na sklepowych półkach pojawi się woda źródlana w opakowaniach z wizerunkami bohaterów popularnych filmów Avengers i Kraina Lodu.

Krystalicznie czysta woda źródlana w opakowaniach z wizerunkami z Krainy Lodu tp propozycja profilowana dla dziewczynek. Na butelkach znajdują się wizerunki 3 bohaterów bajki: Elsy, Anny i Olafa. Produkt wyróżnia się atrakcyjną etykietą, wiernie odwzorowująca postaci. Kolorowa grafika na etykiecie zachęca do sięgnięcia po butelkę z wodą nie tylko najmłodszych konsumentów. 

Krystalicznie czysta woda źródlana w opakowaniach z wizerunkami Avengers to propozycja profilowana dla chłopców. Produkt dostępny  w 3 różnych wariantach graficznych z bohaterami popularnych filmów akcji. Na etykietach znajdują się: Spiderman, Kapitan America oraz Thor. 

Produkt dostępny w opakowaniach o pojemności 0,33l, a sugerowana cena wynosi 1,89zł

Wprowadzenie na rynek nowej odsłony produktów będzie wspierane silną komunikacją w punktach sprzedaży oraz poprzez aktywacje, przenoszące małych konsumentów w bajkowy świat Frozen i Avengers. Komunikacja obejmuje również wsparcie nowości w internecie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane