Nowości od Sante - 100% składników pochodzenia naturalnego

Autor: pr 30 czerwca 2016 09:40

Nowości od Sante - 100% składników pochodzenia naturalnego Fot. mat.pras.

Płatki, otręby i musli Sante to rodzina produktów śniadaniowych, rozpoznawalnych i cenionych przez klientów. Producent rozszerza kategorię i wprowadza na rynek nowości, należące do rodziny „100 % składników pochodzenia naturalnego”.

W ofercie są już dostępne chrupiące płatki Bran Flakes i Corn Flakes. Płatki Bran Flakes aż w 66% składają się z pełnego ziarna. Płatki kukurydziane Sante Corn Flakes odznaczają się ponad 90% zawartością kukurydzy. Produkty cechuje wysoka zawartość cennego błonnika.

Hitem są wysokobłonnikowe otręby owsiane „Premium” . To prawdziwe otręby, dokładnie odseparowane od mąki, produkowane dla nich samych, a nie produkt uboczny przy wytwarzaniu płatków owsianych. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii udało się uzyskać aż 19% zawartość błonnika i ponad 6% beta-glukanów, które obniżają poziom cholesterolu we krwi. 
Sante zapowiada dalsze plany rozwoju kategorii śniadaniowej 100% składników pochodzenia naturalnego o smaczne i pełnowartościowe produkty dla aktywnych osób i dla dzieci. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane