Nowy brand LPP w Galerii Malta

Autor: www.dlahandlu.pl 8 stycznia 2013 10:50

Najnowszy brand firmy LPP SA - marka Sinsay - pojawi się wiosną 2013 roku w Galerii Malta w Poznaniu. W centrum funkcjonują już trzy marki tej spółki: Mohito, Cropp Town oraz House.

Sinsay, którego pierwsze sklepy zostaną otwarte w Polsce wiosną 2013 roku, to marka dla modnych nastolatek. Jej atutem są przystępne ceny.

Salon zajmie 281 metrów kwadratowych na pierwszym piętrze Galerii.

Zmiany zachodzą także w obrębie obecnych już w Galerii marek LPP. Swoją lokalizację w Galerii Malta zmieniły salony odzieżowe Cropp Town i House, których oferta skierowana jest do młodych ludzi. Marki, zajmujące do tej pory lokale w różnych częściach centrum, zostały umieszczone obok siebie w przestrzeniach Pasażu Pomarańczowego na poziomie 1. W nowej lokalizacji sklepy zajmują odpowiednio 408 i 410 metrów kwadratowych.

Salon odzieżowy Mohito zostanie powiększony o powierzchnię lokalu zajmowanego do tej pory przez markę House. Prawie 450 metrów kwadratowych sklepu pozwoli na poszerzenie oferty. Salon, adaptowany obecnie do nowych warunków, zostanie ponownie otwarty w lutym 2013 roku.

- Staramy się utrzymać dynamikę zmian w centrum, dbając jednocześnie o stałe powiększanie jego oferty. Cieszymy się, że Galeria Malta będzie jednym z pierwszych miejsc, w któych będzie można poznać nowy brand firmy LPP - mówi Tomasz Wojsz, dyrektor centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,89

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane