Nowy dyrektor ds. komercjalizacji w Gemini Holding

Autor: dlahandlu.pl 24 sierpnia 2015 08:40

Do zespołu Gemini Holding dołączył Daniel Słuchocki, który objął stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji.

Daniel Słuchocki jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie; ukończył również studia podyplomowe na kierunku „Zarządzanie nieruchomościami” na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, po których uzyskał licencję zarządcy nieruchomości.
Przez ponad 14 lat Daniel Słuchocki zajmował się m.in. komercjalizacją obiektów handlowych należących do STAR-EUROPA HOLDING, zlokalizowanych w południowej Polsce. Do jego największych sukcesów należy osiągnięcie 100-proc. poziomu wynajmu powierzchni komercyjnej w Galerii Rzeszów.
Do głównych obowiązków nowego szefa należą m.in. koordynacja i zarządzanie procesami komercjalizacji i rekomercjalizacji dwóch już funkcjonujących obiektów spółki Gemini Holding: Gemini Park Bielsko-Biała oraz Gemini Park Tarnów. We współpracy z agencją doradczą CBRE, Daniel Słuchocki zajmuje się również pozyskiwaniem najemców do nowego projektu – Gemini Park Tychy, którego budowa rozpocznie się niebawem.
Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding dodaje, że zatrudnienie nowego pracownika ma na celu istotne wzmocnienie zespołu ds. komercjalizacji, które jest niezbędne ze względu na rozpoczynającą się rozbudowę i modernizację tarnowskiego Gemini, jak również zaawansowane działania związane z budową oraz komercjalizacją najnowszej inwestycji spółki w Tychach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,80

  • Min

    2,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane