PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowy dyrektor sprzedaży w Henkel Polska

Autor: wirtualnemedia.pl 21 maja 2015 13:35

Piotr Strzelczyk objął w Henkel Polska stanowisko dyrektora sprzedaży w pionie kosmetyków, a na zwolnioną przez niego funkcję dyrektora marketingu w tym dziale awansowała Karolina Markiewicz-Kuskowska.

Jako dyrektor sprzedaży kosmetyków Piotr Strzelczyk odpowiada w Henkel Polska za strategię i całość działań sprzedażowych firmy w nowoczesnych i tradycyjnych kanałach dystrybucji.

Strzelczyk pracuje w firmie od 2009 roku, poprzednio pełnił funkcję dyrektora marketingu. Wcześniej był m.in. dyrektorem marketingu w Whirlpool. Jest absolwentem zarządzania i marketingu w Szkole Głównej Handlowej.

Karolina Markiewicz-Kuskowska odpowiada za opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych takich marek jak Palette, Taft, Syoss, Schauma, Glisskur i Fa.

Markiewicz-Kuskowska pracuje w Henkel Polska od dwóch lat. Początkowo jako senior brand manager zajmowała się kategorią produktów do koloryzacji włosów, a ostatnio pełniła także funkcję senior key account managera w dziale sprzedaży kosmetyków, odpowiadając za wybranych klientów międzynarodowych.

Wcześniej pracowała w Colgate-Palmolive. Ukończyła studia z zakresu marketingu i zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,06

  • Min

    2,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane