PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowy dyrektor zarządzającym biznesem kosmetycznym Henkel Polska

Autor: dlahandlu.pl 24 czerwca 2015 10:51

Tomáš Alföldi został dyrektorem zarządzającym działu Beauty Care Henkel Polska. Kierując całym biznesem kosmetycznym Henkla w Polsce, odpowiada za działania marketingowe i wyniki sprzedaży takich marek jak Schwarzkopf, Palette, Taft, Syoss, got2b, Schauma, Gliss Kur, Fa oraz Vademecum.

- Będzie mi także zależało na dalszym wzmacnianiu relacji z naszymi partnerami handlowymi oraz rozwoju umiejętności i profesjonalizmu polskiego zespołu pracowników – mówi Tomáš Alföldi.

Tomáš Alföldi dołączył do zespołu firmy Henkel na Słowacji w 2003 roku, gdzie w latach 2003-2005 był dyrektorem sprzedaży działu Beauty Care (kosmetyków), dyrektorem sprzedaży działu Laundry
& Home Care (środków piorących i czystości) oraz dyrektorem zarządzającym Beauty Care Henkel Slovensko. Po przerwie od 2009 roku był dyrektorem zarządzającym działem Beauty Care Henkel Hungary. Następnie był odpowiedzialny za sprzedaż w kanale nowoczesnym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W 2012 roku objął stanowisko prezesa i dyrektora zarządzającego działu Beauty Care Henkel Vietnam.

Poza pracą w ramach struktur Henkla Tomáš Alföldi pracował także w firmach Wrigley, Red Bull, SAB Miller i Coca-Cola.

Nowy dyrektor zarządzający działu Beauty Care Henkel Polska jest Słowakiem, ma 49 lat. Jest absolwentem Słowackiego Uniwersytetu Technicznego w Bratysławie na wydziale Mechatroniki. Jest żonaty i ma dwoje dzieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane