PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowy franczyzowy koncept gastronomiczny firmy Wojtex

www.portalspozywczy.pl 27 czerwca 2014 13:00

Należąca do Wojciecha Goduńskiego firma Wojtex z Łodzi, która jest właścicielem sieci franczyzowych Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza, wprowadza na rynek nowy sieciowy koncept gastronomiczny o nazwie Rybkodajnia. Jest to sieć mobilnych smażalni ryb - w przyczepach gastronomicznych. W planach rozwój przez franczyzę.

- Mobilność pozwala być zawsze tam, gdzie danego roku zaplanujemy prowadzenie sprzedaży - podaje firma. Jak zaznacza, franczyzobiorca sam decyduje gdzie i kiedy prowadzi sprzedaż danego sezonu.

Intensywny rozwój zaplanowano na okres wakacyjny. Jak podaje Wojtex, pierwsza przyczepa z logo Rybkodajnia działa już w Uniejowie (woj. łódzkie). Niebawem koncept zawita także we Władysławowie, Łebie i Giżycku.

Franczyzobiorcy konceptu będą zwolnieni z opłaty licencyjnej, opłaty wstępnej i opłat marketingowych. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 800 zł netto. Przewidywana kwota inwestycji to ok. 34 tys. zł, która stanowi koszt zakupu wyposażonej przyczepy.

W menu Rybkodajni znajdują się m.in.: krewetki, kalmary, tortilla rybna, okoń nilowy i małże.
Firma posiada także hurtownię spożywczą zaopatrującą swoich partnerów w produkty spożywcze w korzystnych cenach.
Dotychczasowe sieci firmy Wojtex, czyli pizzerie Biesiadowo oraz Crazy Piramid Pizza posiadają łącznie 100 lokali w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane