Nowy kanał Kubusia na YouTube

Autor: pr 7 kwietnia 2017 09:40

Wystartował nowy kanał – „Rusz się z K”, na którym znani YouTuberzy zmierzą się w serii ciekawych zadań i zaangażują swoich widzów do wspólnej zabawy. Inicjatywa jest częścią akcji „Rusz się z Kubusiem”, w ramach której marka zachęca najmłodszych do aktywności fizycznej.

Kubuś to produkty dla aktywnych dzieci, dlatego marka zaprasza najmłodszych do zabawy w duchu sportowej rywalizacji. Premiera nowego kanału „Rusz się z K” odbyła się 1 kwietnia – przez kolejne miesiące co tydzień widzowie będą mogli oglądać, jak młodzi i popularni YouTuberzy mierzą się z Krzysztofem Golonką w serii sportowych wyzwań. Akcję zwieńczy wielki finał, czyli wspólne wyzwanie. Na kanale zobaczymy turboKRZYCHA, a także Gram Paulę, Smava, Quick oraz Dominika Rupińskiego. W serii filmów „Rusz się z K” i własnych kanałach twórcy pokażą, jak można z humorem podejść do codziennej aktywności i jak świetnie się bawić uprawiając sport. Wszystkie challenge będą niestandardowe i oryginalne, co widać już na pierwszych opublikowanych filmach. Nie tylko dobrze się je ogląda, ale też sprawiają, że wręcz chce się dołączyć do wspólnej zabawy!

Element akcji stanowią również konkursy zachęcające młodych ludzi do podejmowania własnych sportowych wyzwań. Twórcy zachęcą widzów do wykonywania zadań, nagrywania ich i chwalenia się swoimi wynikami. Najlepsi będą mieli szansę zdobyć atrakcyjne, unikatowe nagrody. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,08

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane