PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowy katalog IKEA: 219 milionów egzemplarzy na 49 rynkach

Autor: pr 25 sierpnia 2015 14:08

W tym roku katalog IKEA 2016 liczy 324 strony. Zostanie wydrukowany w nakładzie ponad 219 milionów egzemplarzy i będzie dostępny na 49 rynkach. Po raz pierwszy katalog w pełnej wersji będzie również dostępny w Maroku i Korei Południowej. W Polsce jego tegoroczna odsłona obchodzi swoje dwudziestolecie.

Nowy katalog IKEA 2016 jest dostępny w Polsce. To jego dwudziesta odsłona w naszym kraju, która w tym roku poświęcona jest życiu w kuchni i wokół niej.

IKEA w Polsce posiada obecnie dziewięć sklepów, które w roku finansowym 2014 odwiedziły ponad 23 miliony osób. Ponadto, poprzez IKEA Centres Poland S.A., firma zbudowała i zarządza ośmioma parkami oraz centrami handlowymi. W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane jest Regionalne Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje sklepy IKEA w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Biuro Zakupów współpracuje z producentami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w regionie Europy Centralnej, dostarczając je do sieci IKEA na całym świecie.
W 13 lokalizacjach w Polsce znajdują się tartaki i fabryki mebli oraz komponentów meblowych IKEA Industry, w których pracuje ok. 10 tys. osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane