Nowy koncept handlowy na polskim rynku

Autor: pr 3 listopada 2016 14:18

Nowy koncept handlowy na polskim rynku fot. materiały prasowe

Firma CBRE przeprowadziła kompleksowy proces doradczy dla Maxi Bazar, nowego konceptu handlowego na polskim rynku. W ramach współpracy dział wynajmu powierzchni handlowych CBRE doradzał w procesie wynajmu prawie 1000 mkw. powierzchni w Galerii HIT w Nowym Dworze Mazowiecki, a dział doradztwa budowlanego w ramach usługi „Interiors” odpowiadał za proces wykończenia lokalu. Flagowy sklep firmy Maxi Bazar w Galerii HIT działa od 19 października.

Maxi Bazar to francuski koncept działający we Francji, Belgii i Szwajcarii. W ofercie Maxi Bazar znajdziemy między innymi wyposażenie wnętrz, (akcesoria i materiały dekoracyjne pomagające w aranżacji mieszkania), akcesoria i tekstylia kuchenne i łazienkowe, a także kosmetyki, zabawki oraz akcesoria dla zwierząt. W ramach rozwoju Maxi Bazar zdecydował się na obecność na polskim rynku.

Magdalena Kozińska, Zastępca Dyrektora, Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych, CBRE komentuje: „Polski rynek handlowy wciąż jest otwarty na nowe marki. Przy wyborze lokalizacji nowego sklepu warto wziąć pod uwagę otoczenie, potencjał nabywczy klientów, a także profil galerii handlowej. Jestem przekonana, że Maxi Bazar idealnie wpisuje się w oczekiwania klientów Centrum Handlowego HIT i będzie świetnym uzupełnieniem oferty handlowej.”

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,40

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane