Nowy konkurs Kuchni Jogurtowej Bakomy

dlahandlu.pl 19 maja 2015 11:21

Nowy konkurs Kuchni Jogurtowej Bakomy Fot. Bakoma

8 kulinarnych wyzwań na 8 tygodni. Tworząc autorski przepis na lekkie i zdrowe potrawy z jogurtem Naturalnym Gęstym od Bakomy przez 8 tygodni można wygrać pomocne w kuchni nagrody. Do zdobycia: 8 blenderów kielichowych Philips i 8 zestawów składanych pojemników silikonowych Jan Niezbędny pomocnych przy przechowywaniu, podgrzewaniu i mrożeniu żywności.

Na fanpage’u Kuchnia Jogurtowa Bakoma po raz kolejny zachęca swoich fanów do „odchudzenia” swojej diety i otwarcia się na zdrowe i lekkie alternatywy dla tradycyjnych przepisów. Przez 8 tygodni rozegranych zostanie 8 etapów konkursu. Do każdego z nich przypisane zostało inne wyzwanie. Zadaniem uczestników jest zaproponowanie przepisów na lekkie potrawy z wybranej kategorii, np.: „Lekkie śniadania”, „Lekkie i odżywcze koktajle dla Lady Fitness” czy „Lekka kuchnia plenerowa”.

Aby wziąć udział w konkursie, należy dodać w komentarzu pod postem konkursowym opublikowanym na fanpage’u www.facebook.com/KuchniaJogurtowa zdjęcie proponowanej potrawy wraz z nazwą i przepisem. Zgłoszenie powinno być odpowiedzią na postawione w danym tygodniu konkursu „Wyzwanie Tygodnia”, a jogurt Bakoma Naturalny Gęsty powinien być obowiązkowym składnikiem potrawy.

Przepisy będą oceniane przez dwóch ekspertów: autorkę bloga Make It Healthier - Natalię Walach oraz dietetyka klinicznego i sportowego - Kingę Biernacką-Stefańską z Fit & Diet. Aż do 7 lipca na www.facebook.com/KuchniaJogurtowa w czwartki będą prezentowane inspirujące przepisy blogerki na potrawy stanowiące odpowiedź na „Wyzwanie Tygodnia”, natomiast w piątki dietetyk będzie udzielać odpowiedzi na pytania zadawane przez fanów.

Konkurs trwa od 13 maja do 7 lipca 2015. Za prowadzenie fanpage’a i przygotowanie działań konkursowych odpowiada dział Digital Goldbach Audience.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,20

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane