PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowy lokal gastronomiczny w centrum NoVa Park

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 4 czerwca 2012 10:38

W NoVa Park 31 maja 2012 roku nastąpiło otwarcie nowego lokalu gastronomicznego. Do grona najemców gorzowskiej galerii dołączył bar kanapkowy ZigZac, specjalizujący się w zdrowych przekąskach.

ZigZac to szybko rozwijająca sieć restauracji. Oferuje gotowe zestawy sandwichy. Istnieje także możliwość samodzielnego doboru składników wedle własnego uznania.
Bar kanapkowy ZigZac znajduje się na pierwszym piętrze w strefie restauracyjnej, zajmuje powierzchnię 42 mkw. Czynny jest w godzinach otwarcia NoVa Park.

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia br. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane