PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowy najemca modowy w Atrium Copernicus

Autor: pr 15 marca 2016 12:37

Do najemców toruńskiego Atrium Copernicus dołącza butik odzieżowy 76th Avenue. Swoje salony po remodelingu otworzyły także marka modowa Taranko, Kwiaciarnia Kantor oraz sieć Orange, która dodatkowo relokowała swój lokal w obiekcie.

Nowy najemca, 76th Avenue to sieć, która w swoim asortymencie posiada trzy włoskie marki odzieżowe: Rinascimento, Gaudi i Kitana, oferującą odzież w rozmiarach 46 – 52. Butik zajmuje 42 mkw. i jest zlokalizowany niedaleko Monnari. Swoją działalność rozpoczął 26 lutego b.r.

– W najbliższym czasie następne lokale, których umowy były przedłużana na kolejne lata, przejdą remodeling. Podobnym procesom podlegają stoiska na pasażu. Zależy nam na tym, aby wnętrza i pasaże naszego obiektu utrzymane były w standardzie architektonicznym i spójnie z koncepcją estetyczną, która została wdrożona w Atrium Copernicus podczas niedawnej rozbudowy – mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor centrum handlowego Atrium Copernicus.

W Atrium Copernicus w marcu 2015 roku zakończona została rozbudowa, dzięki której możliwe było uzyskanie dodatkowej powierzchni handlowej (ponad 15 tys. mkw. GLA). Obecny poziom komercjalizacji obiektu wynosi ponad 95 proc.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane