Nowy prezes we Frisco.pl

Autor: www.dlahandlu.pl 14 maja 2014 14:55

Nowy prezes we Frisco.pl

Jak dowiedział się portal dlahandlu.pl, w maju spółka Frisco.pl dokonała zmian w składzie zarządu firmy. Stanowisko prezesa objął Nicolas Jedraszak.

W zarządzie pozostaje bowiem Grzegorz Bielecki, który jak dotychczas będzie odpowiedzialny za sprzedaż, jakość dostaw Frisco.pl oraz zwiększenie skali działalności spółki.

- W tym roku planujemy dalsze inwestycje głównie w rozwój technologii i marketing, by zdobywać coraz szersze grono klientów - komentuje Nicolas Jedraszak, prezes zarządu Frisco.pl.

Nicolas Jedraszak współpracuje z MCI Management (właściciel Frisco.pl) od kwietnia 2013 r. Posiada doświadczenie w zakresie strategii rozwoju, venture capital, corporate finance, M&A i rynków kapitałowych. Przez ostatnie 9 lat zrealizował kilkanaście projektów strategicznych w sektorach paliwowych, FMCG oraz IT. Od 2011 r. jest bezpośrednio zaangażowany w budowę strategii i kanałów dystrybucji dla spółek internetowych w Polsce. Swoją karierę zawodową w Polsce rozpoczął od transakcji kapitałowych M&A dla Hexagon Capital (obecnie Global M&A Poland). Od 2009 r. związany z Internetem i wybranymi spółkami portfelowymi Grupy MCI. W 2007 r. dołączył do zespołu Oil & Chemicals w Roland Berger Strategy Consultants. Nicolas Jedraszak jest absolwentem Solvay Business School w Brukseli.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane