PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowy projekt handlowy Grupy Napollo

Autor: dlahandlu.pl 11 września 2014 12:21

Galeria handlowa realizowana przez Grupę NAPOLLO powstanie w centrum Grodziska Mazowieckiego, przy ul. H. Sienkiewicza, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kultury z kinem.

Całkowita powierzchni galerii to 9 000 m², powierzchnia najmu wynosi 5 100 m². Obok operatora spożywczego, salonu RTV AGD oraz marketu drogeryjnego, przewidziane są tu butiki z modą i akcesoriami oraz usługi. Centrum wyposażone będzie w podziemny parking. W sumie w dwupoziomowym centrum znajdzie się 20 lokali.
- Lokalizacje, które nas interesują to przede wszystkim centra miast do 100 tys. mieszkańców oraz miast satelickich wielkich metropolii. Grodzisk Mazowiecki, położony jest ok. 30 km od Warszawy, okala go kilkanaście miejscowości, które zamieszkują osoby zawodowo związane ze stolicą - mówi Katarzyna Rzetecka, dyrektor pionu inwestycji komercyjnych w Grupie NAPOLLO.  - W zasięgu bezpośredniego oddziaływania galerii - dojazd do 5 minut - mieszka ponad 20 tys. osób, czyli 2/3 populacji miasta. Kolejnych 57 tys. osób mieszka w odległości od 5 do 20 minut drogi do centrum - dodaje Katarzyna Rzetecka.
Otwarcie galerii planowane jest na rok 2016. Obecnie rozpoczyna się proces komercjalizacji centrum. Autorem projektu jest AMZ Architekci.


Grupa NAPOLLO jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Grupa jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie oraz realizuje galerie handlowe i rozwija format parków handlowych typu convenience pn. Centrum Zakupów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane