Nowy projekt handlowy typu convenience w warszawskim Wilanowie

Property News 7 lipca 2017 14:57

Nowy projekt handlowy typu convenience powstanie na skrzyżowaniu ulic Przyczółkowej
i Pałacowej w warszawskim Wilanowie. Sieć Street Mall Vis à Vis poszerza swoje portfolio. Realizacją inwestycji zajmą się wspólnie Grupa Capital Park oraz Real Management. Prace nad budową rozpoczną się w III kw. br. i potrwają ok. 11 miesięcy.

Powierzchnia centrum, na której znajdzie się od 22 do 25 lokali handlowo-usługowych wyniesie blisko 4,3 tys. mkw. Przed obiektem znajdzie się parking ze 104 miejscami postojowymi oraz stojaki na rowery. W bezpośrednim sąsiedztwie jest zlokalizowany supermarket Biedronka, który będzie stanowił uzupełnienie oferty Street Mall Vis à Vis. Proces komercjalizacji obiektu przeprowadza Grupa Capital Park oraz firma BOIG.

Aktualnie koncentrujemy się na wynajęciu największych powierzchni i prowadzimy zaawansowane rozmowy z kilkoma potencjalnymi najemcami – mówi Maciej Mędrek, Leasing Manager w firmie Capital Park. – Posiadamy pozwolenie na budowę i równolegle prowadzimy przetarg na wybór generalnego wykonawcy. Planujemy ruszyć z budową jeszcze w III kwartale bieżącego roku – dodaje Ewa Śmigielska, dyrektor Działu Construction w firmie Real Management.

Street Mall Vis à Vis to czwarty projekt tej sieci. Pozostałe funkcjonują w Toruniu, Radomiu oraz w Łodzi. Obiekty zostały oparte na formule dostępności i otwarciu handlu na zewnątrz. Wejścia do lokali są dostępne bezpośrednio z parkingu oraz alejek wokół obiektu, a powierzchnie wspólne zostały ograniczone do minimum, by umożliwić klientom szybkie zakupy w drodze do domu.

Więcej na propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,44

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane