Nowy serwis Allegro dla sprzedawców rozpoczynających działalność w e-commerce

Autor: pr 28 października 2015 12:48

Allegro uruchomiło nowy serwis pomagający przedsiębiorcom rozpocząć
działalność w e-commerce. Platforma pokazuje w nim m.in. jak najsprawniej wykorzystać Allegro do profesjonalnej sprzedaży, jak konstruować tytuły ofert, z jakich narzędzi promocyjnych korzystać oraz jakie są uwarunkowania prawne. Serwis dostępny jest
po polsku i po angielsku.

- Pytaliśmy naszych sprzedających, jakich informacji brakowało im w momencie rozważania decyzji o wejściu w Allegro. Spisaliśmy ich potrzeby i na tej bazie zbudowaliśmy biznes.allegro.pl – mówi Michał Markowski, B2B development manager w Allegro. – Chcemy informować i zachęcać niezdecydowanych przedsiębiorców, którzy szukają konkretnych informacji o tym, jak zacząć i co oferuje im Allegro na start – dodaje.

W jednym miejscu przedsiębiorca rozważający start w e-commerce znajdzie potrzebne mu informacje. Dowie się m.in. o przewagach Allegro, np. darmowych usługach PayU czy blisko 14 milionach klientów miesięcznie odwiedzających serwis. Pozna szczegółowe opisy narzędzi wspierających sprzedaż oraz opcji reklamowych serwisu. Udostępniony został również kalkulator kosztów informujący, ile kosztuje sprzedawcę korzystanie z Allegro. Obecnie każda nowa firma może liczyć na pakiet 500 darmowych wystawień i 10 darmowych wyróżnień na start.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Tomek 2015-10-28 16:07:29

  Jak będzie tak działać jak standardowe Allegro to gratuluję pomysłu :-(

  Wieczne awarie to domena serwisu, ale jak twierdzą to dotyka niewielkiej części Użytkowników ( taka mowa trawa), wystarczy przeczytać posty gości na FB Pomoc i wszystko jasne!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  7,14

 • Min

  3,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane