Nowy sklep Biedronka na dworcu kolejowym Poznań Główny

Autor: dlahandlu.pl 28 lutego 2017 13:54

28 lutego br. na terenie dworca kolejowego Poznań Główny został uruchomiony nowy sklep sieci Biedronka. Podróżni znajdą w nim m.in. wypiekane na miejscu pieczywo, kanapki czy świeże soki. Jest to już piąty dworzec kolejowy, na którym uruchomiono sklep sieci Biedronka.

Nowa poznańska Biedronka o powierzchni sali sprzedaży ok. 420 mkw. wyposażona została w 5 kas, które pozwolą na sprawną obsługę klientów. Dodatkowo do potrzeb podróżnych został dostosowany asortyment. W ofercie znajdują się m.in.: pieczywo wypiekane na miejscu, kanapki oraz regionalny przysmak – rogal świętomarciński. Ponadto klienci będą mogli zaopatrzyć się w świeże soki czy dania gotowe do spożycia, np. zupy i sałatki w wygodnych opakowaniach oraz w książki, które znajdą na specjalnym regale.

Biedronka jest usytuowana na poziomie +2 dworca kolejowego. Klienci mają do niej bardzo dogodny dostęp z najwyższych poziomów parkingu centrum handlowego sąsiadującego z dworcem. Mogą oni skorzystać także z windy (bezpośrednio z peronu 1) lub schodów ruchomych.

Biedronka na stacji Poznań Główny jest piątą ulokowaną na dworcu kolejowym. Pierwszy sklep sieci w tego typu lokalizacji powstał w 2014 r. na dworcu Kraków Główny. Pozostałe mieszczą się na dworcach: Warszawa Centralna i Wschodnia oraz Wrocław Główny. Sklepy Biedronka powstające na dworcach są dostosowywane pod względem wizualizacji do otoczenia, a poszczególne elementy aranżacji ich wnętrz oraz oznakowania są potwierdzane z właścicielem obiektów.

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2700 sklepów w ponad tysiącu miejscowości.

Przeczytaj także:

Czytaj także: Rok 2016 w Biedronce: promocje, modernizacje i zupy
Prezes Jeronimo Martins: W tym roku nie będzie podwyżek dla pracowników
Biedronka otworzy w tym roku ponad 100 sklepów i jedno centrum logistyczne

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,79

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8561

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane