PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowy spot Coca-Coli

Autor: pr 18 lipca 2013 11:05

Nowy spot Coca-Coli

Wraz z rozpoczęciem wakacji w telewizji zadebiutował nowy spot Coca-Coli. Tym samym wystartował kolejny etap kampanii „Podziel się radością", w ramach której na puszkach i butelkach Coca-Coli pojawiły się najpopularniejsze imiona i pseudonimy.

Nowy spot przedstawia wakacyjne przygody dwójki przyjaciół, podczas których towarzyszy im Coca-Cola. Znajdujące się na puszkach i butelkach imiona i pseudonimy pozwalają młodym ludziom nawiązywać nowe przyjaźnie... bo wspólne wakacje to najlepsze wakacje. Spot emitowany jest w największych stacjach telewizyjnych od 1 lipca do 10 sierpnia.

- Wakacje to okres, w którym spędzamy czas z naszymi przyjaciółmi, ale poznajemy też nowych. Nasz najnowszy spot ma zachęcić wszystkich do zawierania przyjaźni, otwierania się na ludzi. Często wystarczy podzielić się z kimś puszką Coca-Coli z jego lub jej imieniem lub zabawnym pseudonimem by zyskać kumpli na całe życie - mówi Alicja Jelec, odpowiedzialna za markę Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

Kampania „Podziel się radością" trwa od 6 maja, a jej zakończenie przewidziane jest na koniec sierpnia. Celem działań marki jest umożliwienie konsumentom przekazywania sobie nawzajem dużej dawki pozytywnych emocji, a także ułatwienie relacji międzyludzkich.

Za kreację spotu odpowiedzialny jest McCann, media zakupił dom mediowy Starcom, zaś działania PR powierzono agencji Rc2 Raczkiewicz Chenczke Consultants.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane