PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Nowy system szybkiej sprzedaży dla MSP z branży retail

Autor: www.dlahandlu.pl 15 czerwca 2015 11:42

InsERT wprowadza na rynek drugą generację systemu do szybkiej sprzedaży detalicznej. Subiekt Sprint 2 został wzbogacony o nowe rozwiązania, które zapewniają szybszą obsługę klientów i sprawniejsze zarządzanie sklepem.

Z myślą o małych i średnich firmach, m.in. z sektora retail czy gastronomi, InsERT stworzył drugą generację systemu szybkiej sprzedaży detalicznej Subiekt Sprint 2. To nowa odsłona programu. System zyskał jeszcze bardziej przejrzysty, intuicyjny interfejs, który maksymalnie upraszcza pracę oraz nowe rozwiązania usprawniające obsługę klientów i zarządzanie sklepem.

Subiekt Sprint 2 sprawdza się w sklepach jedno- i wielostanowiskowych, także samoobsługowych. Umożliwia szybką sprzedaż zarówno w pojedynczych sklepach, jak i w sieciach. Jest zintegrowany z systemami handlowymi Subiekt GT i Subiekt nexo, z którymi wymienia dane o towarach, cenach, kontrahentach itp. Program współpracuje także z wieloma urządzeniami zewnętrznymi, m.in. z drukarkami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych, ekranami dotykowymi czy wagami elektronicznymi.

Subiekt Sprint 2 składa się z dwóch głównych aplikacji – Sprzedaży i Zarządzania. Pierwsza umożliwia wystawianie dokumentów handlowych na stanowiskach sprzedaży; druga to aplikacja typu „back office”, która administruje sprzedażą, pozwalając m.in. na konfigurowanie stanowisk włącznie z urządzeniami zewnętrznymi, delegowanie i rozliczanie sprzedawców, kontrolę stanów magazynowych oraz konfigurowanie wymiany danych z systemem handlowym.

Cena licencji na pierwsze stanowisko sprzedaży wynosi 400 zł netto.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ekonsulting 2015-06-25 23:52:52

  rozwiązania dla e-sklepów:

  artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,50

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane