PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowy szef działu spożywczego w Marks & Spencer

Autor: dlahandlu.pl 9 lutego 2011 19:31

Marks & Spencer ma czterech nowych managerów odpowiedzialnych za rynki w naszym regionie Europy: Polskę, Czechy, Słowację, Litwę, Łotwę i Estonię. Wśród nich jest nowy szef części spożywczej - Peter Vokroj.

Celem nowego kierownictwa jest wzmocnienie marki i pozycji Marks & Spencer na rynku detalicznym, zwłaszcza w Polsce, Słowacji i Krajach Nadbałtyckich.

Nowym szefem części spożywczej został Peter Vokroj. Karierę na spożywczym rynku detalicznym rozpoczął 14 lat temu. Swoje doświadczenie zdobywał na stanowiskach w firmie Ahold Czech Republic, gdzie zajmował się między innymi logistyką, operacyjnym funkcjonowaniem sklepów, programem zarządzania, rozwijaniem formuły sklepów.

Nowym szefem marketingu została Katarína Králová Ševčíková. Odpowiada za całość działań marketingowych oraz wygląd sklepów. Kolejna nowa osoba w zespole Marks & Spencer to Sarin Rawal, szef ds. merchendisingu i zakupów. Timothy David Lyons dołączył do zespołu jako szef sprzedaży. Odpowiada za działania biznesowe firmy.

W Polsce Marks & Spencer ma 16 sklepów. Łącznie w regionie, który ma nowych szefów, działa 46 placówek, ale przed końcem roku liczba ta wzrośnie o trzy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane