Nowy termin Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2010

Autor: dlahandlu.pl 21 kwietnia 2010 13:05

Szanowni Państwo, pragniemy Państwa poinformować, że II Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się 31 maja - 2 czerwca 2010 r.

Przypominamy, że pierwotny termin (kwiecień) został przesunięty ze względu na konsekwencje katastrofy pod Smoleńskiem i żałobę narodową. Przeniesienie terminu, było zdaniem organizatora, ale także naszych Partnerów w tym przedsięwzięciu, jedyną możliwą i racjonalną decyzją w tak trudnym dla nas wszystkich czasie.

Postanowienie o przeniesieniu terminu Kongresu spotkało się ze zrozumieniem Partnerów i uczestników Kongresu, co przyjęliśmy z satysfakcją i uznaniem. Bezpośrednio po decyzji zapewnialiśmy, że nowy termin II EKG zostanie ogłoszony jak najszybciej. Niniejszym dotrzymujemy tego zobowiązania.

Możemy też zapewnić, że - zgodnie z wcześniejszymi założeniami - II Europejski Kongres Gospodarczy będzie największą imprezą biznesową w naszej części Europy. 4000 uczestników, blisko 700 prelegentów oraz kilkadziesiąt sesji i debat panelowych, wielkie zainteresowanie krajowych i europejskich mediów - to najkrótsza wizytówka tego wydarzenia.

Narodowa tragedia zmieniła na pewien czas - szczególnie w naszej, polskiej perspektywie - hierarchię spraw ważnych. Jednak problemy gospodarcze i polityczne, wyzwania stojące przed Polską i Europą, będące istotną treścią Kongresu, pozostały aktualne. Olbrzymie zainteresowanie, z jakim spotkała się już na etapie zapowiedzi druga edycja tego wydarzenia, przekonuje, jak rzeczywista i pilna jest potrzeba
dyskusji o gospodarczej przyszłości Europy, perspektywach jej rozwoju, o nowym europejskim ładzie, o zbliżających się strategicznych decyzjach. W tej sytuacji agenda Kongresu, a także - co za tym idzie - jego merytoryczna wartość pozostają praktycznie bez zmian. Prosimy o bieżące śledzenie naszej strony www.eec2010.eu, gdzie w przyszłym tygodniu zostanie opublikowana uaktualniona agenda
II EKG.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do Katowic 31 maja - 2 czerwca br.

Organizatorzy II Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Pełna agenda Kongresu oraz wykaz osób zaproszonych do udziału w poszczególnych sesjach już wkrótce na: www.eec2010.eu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane