Nowy wariant smakowy marki Somersby

Autor: pr 29 marca 2017 14:24

Nowy wariant smakowy marki Somersby fot. materiały prasowe

W marcu marka Somersby wprowadziła na rynek nowy wariant smakowy – Somersby Apple Secco Taste. To napój piwny o smaku wytrwanych jabłek pełen delikatnie musujących, niemal szampańskich, bąbelków.

- Somersby Apple Secco Taste to oryginalny, „elegancki” smak odpowiadający na potrzeby konsumentów – mówi Joanna Dmochowska, Senior Brand Manager odpowiadająca za marki międzynarodowe premium. Ponieważ trendy rynkowe wyraźnie wskazują na to, że piwa smakowe nie są zarezerwowane wyłącznie dla pań i coraz częściej sięgają po nie panowie, nasz nowy produkt został skomponowany tak, by zadowolić podniebienia zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Nowy smak Somersby ma także dostosowane opakowanie. Etykieta w kolorze eleganckiej ciemnej, butelkowej zieleni ze złotymi elementami przypomina nieco kolory butelki szampana i zachęca do spróbowania konsumentów i konsumentki. Nowy wariant dołącza do popularnych Somersby Apple i Somersby Blackberry.

Wprowadzeniu produktu na rynek będzie towarzyszyć kampania telewizyjna, która ruszy w połowie kwietnia oraz działania w digitalu, w tym w mediach społecznościowych koordynowane przez agencję Red8Digital. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy PHD Media Direction, zaś agencja Streetcom za współpracę z ambasadorami marki (początek działań w kwietniu).

Somersby Apple Secco Taste ma 4,5 proc. alkoholu, dostępne jest w butelce 0,4l i w puszcze o pojemności 0,5l w rekomendowanych cenach detalicznych 4,49 zł. za butelkę i 4,49 zł. za puszkę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane