PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowy wiceprezes Tradisu przeszedł z Lekkerlandu

Autor: dlahandlu.pl 2 grudnia 2010 15:16

Nowy wiceprezes Tradisu przeszedł z Lekkerlandu

Z początkiem grudnia na stanowisko wiceprezesa zarządu i dyrektora operacyjnego Grupy Dystrybucyjnej Tradis powołany został Dariusz Zdanowicz. Zgodnie z decyzją Zarządu Emperia Holding, jego działania skoncentrowane będą na intensyfikacji rozwoju spółki. Będzie odpowiedzialny za część operacyjną działalności Tradisu - sprzedaż, logistykę oraz nieruchomości w całej Polsce.

Dariusz Zdanowicz związany jest z branżą FMCG od prawie 20 lat. Przez wiele lat zajmował się obszarem sprzedaży w PepsiCo Intenational jako krajowy kierownik sprzedaży, a następnie dyrektor handlowy i dyrektor zarządzający na region krajów Bałtyckich. W ostatnich latach pełnił funkcję dyrektora zarządzającego i prezesa zarządu w firmie Lekkerland Poland.
- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak kompetentny fachowiec dołączył do zespołu Tradisu. Przed tą spółką teraz wiele zmian związanych z wydzieleniem z Emperii oraz upublicznieniem. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie nowego członka zarządu przyniesie spółce wiele korzyści - powiedział Artur Kawa, prezes Emperia Holding SA.
Ponadto, wraz z początkiem roku nastąpi - planowana już od pewnego czasu - zmiana w zarządzie Grupy Dystrybucyjnej Tradis. Jarosława Wawerskiego, dotychczasowego prezesa zarządu, zastąpi Dariusz Kalinowski - obecny członek zarządu Tradis. Jarosław Wawerski poświęci się pracy strategicznej na rzecz Grupy, pozostając w zarządzie Emperia Holding SA.
Jak informuje spółka, rezultatem przeprowadzonych zmian - od 1 stycznia 2011 - skład zarządu Grupy Dystrybucyjnej Tradis będzie następujący: Dariusz Kalinowski - prezes zarządu; Dariusz Zdanowicz - wiceprezes zarządu; Jarosław Rudnicki - członek zarządu; Lesław Syguła - członek zarządu; Renata Bronisz-Czyż - członek zarządu oraz Robert Krzak - członek zarządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane