Obiekt Vis a Vis z marketem Intermarche ruszył w Łodzi

Autor: dlahandlu.pl 8 grudnia 2014 10:19

6 grudnia odbyło się otwarcie centrum handlowego Vis a Vis zlokalizowanego w Łodzi przy ulicy Zgierskiej. Jest to kolejny, po oddanym w 2011 w Radomiu, obiekt rozwijanej przez grupę Capital Park, sieci Vis Vis. Pierwotnie obiekt miał ruszyć w 2012 roku.

Na ponad 5600 mkw. znajduje się kilkanaście lokali. Największą powierzchnię zajmuje supermarket spożywczy Intermarche. Ponadto w Vis à Vis działają także m.in.: Pepco, drogeria Rossmann, salon optyczny, piekarnia „Z pieca rodem". W najbliższych dniach swoje lokale otworzą także; Euro Apteka i Przysmaki Regionu, a na początku 2015 roku - klub sieci Fit Fabric Fitness oraz salony Ziaja i Play.

Dla klientów obiektu przeznaczono 100 miejsc parkingowych.
Grupa Capital Park, we współpracy z sąsiadującym marketem budowalnym Castorama, zagospodarowała teren przy inwestycji, realizując m.in. plac zabaw dla dzieci.

Budowa Vis à Vis w Łodzi rozpoczęła się w lutym 2014 r. i została ukończona w 10 miesięcy. Grupa Capital Park przejęła obiekt zlokalizowany przy Szosie Lubickiej w Toruniu, który po planowanym na początek 2015 r. rebrandingu stanie się trzecim centrum Vis à Vis w Polsce. W chwili obecnej trwają również rozmowy z właścicielem nieruchomości handlowych zlokalizowanych w Trójmieście oraz w okolicach Poznania, które w przyszłości zasilą portfolio należących do Capital Park obiektów.

Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Diehl Architekci. Generalnym wykonawcą była firma Budimex SA, a za proces komercjalizacji centrum odpowiadała firma The Blue Ocean Investment Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane