Obiekty wynajmowane przez sieci handlowe na tapecie domów inwestycyjnych

Autor: www.dlahandlu.pl 14 listopada 2016 10:33

Podmioty inwestycyjne coraz częściej kuszą inwestorów nieruchomościami komercyjnymi - szczególnie tymi, które są wynajmowane przez sieci handlowe. Na takie obiekty postawił Petram House, który promuje się jako pierwszy w Polsce dom inwestycyjny na rynku nieruchomości komercyjnych.

- Dom Inwestycyjny Petram House pomoże ci zainwestować bezpiecznie kapitał poprzez wyselekcjonowanie odpowiedniej nieruchomości handlowej spośród ofert z całego kraju i doradzi przy jej nabyciu. Wyszukamy najlepszy lokal usługowy, bądź wolnostojący obiekt wynajęty do sieci handlowej (Biedronka, Rossmann, Apteka, Żabka, Burger King, Fresh Market) na okres minimum 5 lat. Wyselekcjonowane przez nas lokale usługowe generują stabilne comiesięczne przychody i pozwalają uzyskać stopy zwrotu na poziomie 7 % -8 % rocznie. Inwestując z Domem Inwestycyjnym Petram House stajesz się właścicielem nieruchomości handlowej oraz stroną długoterminowej umowy najmu, co pozwala cieszyć się comiesięcznym stałym dochodem z najmu a zarazem pomnażać wartość twojego kapitału w czasie - czytamy na stronie Petram House.

Realizacja usługi Petram House polega na: bieżącym monitoringu rynku nieruchomości handlowych; analizie potrzeb i możliwości inwestycyjnych inwestora; identyfikacji i selekcji nieruchomości komercyjnych zgodnych z oczekiwaniami inwestora; przedstawieniu propozycji nabycia wynajętych nieruchomości handlowych; podpisaniu umowy doradczej; pomocy przy wyborze odpowiedniej formy finansowania oraz zakupie wybranej przez klienta nieruchomości.

Przypomnijmy, niedawno pisaliśmy o powstaniu nowego funduszu, który będzie inwestował w obiekty handlowe i czerpał zyski z czynszów. Fundusz, który utworzył Copernicus Capital TFI planuje zainwestować 70 mln złotych i zbudować portfel składający się z 8-10 nieruchomości. Nabycie pierwszych nieruchomości planowane jest na przełomie roku 2016 i 2017. Zarządzający zakładają, że

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,67

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane