Obroty poznańskiej Galerii Malta wzrosły o 13 proc.

Autor: www.dlahandlu.pl 26 stycznia 2012 12:29

Galeria Malta zamyka 2011 rok rekordowymi danymi dotyczącymi odwiedzalności i sprzedaży. Centrum odwiedziło niemal siedem milionów klientów, a obroty wzrosły o 13 proc. w stosunku do roku poprzedniego.

Do grona najemców Galerii Malta dołączyło czternaście nowych marek, są wśród nich: Sony Centre, W. Kruk, Swarovski, Puma, Quiosque, Geox, Levi's, Lee Cooper, Reporter, Gocco, Pompo, Jupi Park, Yves Rocher i salon telefonii komórkowej Plus.

Realizując założenia przyjęte w poprzednich latach działalności, również w 2011 zarządcy obiektu kładli duży nacisk na współpracę z najemcami w gronie tzw. Rady Galerii Malta.
- Nasza bieżąca koordynacja i wymiana informacji o funkcjonowaniu obiektu, pozwala wspólnie wyznaczać jego nowe kierunki rozwoju. W codziennej pracy skupiamy się przede wszystkim na analizach dotyczących atrakcyjności oferty centrum, poziomu odwiedzalności i sprzedaży. Tymi danymi na bieżąco dzielimy się z naszymi najemcami" - mówi Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta. - Takie działanie pozwala nam polepszać wyniki centrum z roku na rok - kontynuuje Wojsz. W ubiegłym roku marketing Galerii Malta skupił się na działaniach wzmacniających wizerunek obiektu i wspomagających sprzedaż.

Poznańska Galeria Malta jest największym centrum handlowo-rozrywkowym w zachodniej Polsce. Jej całkowita powierzchnia to 162 000 mkw., z czego 54 000 mkw. to przestrzeń handlowa, która mieści łącznie 167 sklepów, punktów usługowych, salę zabaw dla dzieci, klub fitness oraz Multikino. Centrum jest zlokalizowane na brzegu Jeziora Maltańskiego, a jedną z jego największych atrakcji jest strefa gastronomiczna na 2 poziomie, z okna której rozciąga się widok na Maltę. Za zarządzanie Galerią Malta odpowiada firma Neinver Asset Management.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane