Ochnik nową marką w Gemini Park Tychy

Autor: pr 3 lipca 2017 09:31

Kolejna polska marka dołącza do grona najemców centrum handlowego Gemini Park Tychy. Ochnik zajmie lokal o powierzchni ponad 150 mkw.

Ochnik działa na na polskim rynku od ponad 25 lat. 
- Mocny segent odzieżowy to jeden z czynników decydujących o sile tenant mixu centrów handlowych. Aż 60 proc. Polaków preferuje zakupy ubrań w markowych salonach zlokalizowanych w dużych galeriach, a dobrze dopasowana oferta przyciąga konsumentów do konkretnego obiektu. Dla nas priorytetem jest zbudowanie atrakcyjnego tenant mixu Gemini Park Tychy, który przełoży się na wysoki poziom odwiedzalności, a takie marki jak OCHNIK, o ugruntowanej pozycji na rynku, w naszej ocenie do tego się przyczynią – zapewnia Daniel Słuchocki, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Gemini Holding.
OCHNIK dołączy do grona najemców Gemini Park Tychy, które stworzą m.in. Piotr i Paweł, H&M, CCC, Deichmann, Smyk, RTV Euro AGD, Martes Sport, 4F, Jysk, Empik, Vistula, Wólczanka, Lavard, Briju, Świat Książki, Kolporter, Swiss, Time Trend, Rossmann, KiK, Q&Q. Ofertę gastronomiczną centrum stworzy m.in. restauracja Olimp, Companeros, Cafe de Grano, Lodomania czy Kebab by Olimp. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane