Od początku roku firma Lancerto otworzyła siedem nowych salonów

Autor: pr 4 grudnia 2015 10:01

Kolejna lokalizacja w portfolio marki Lancerto specjalizującej się w sprzedaży męskiej odzieży eleganckiej i smart casual. Od początku roku firma otworzyła siedem nowych punktów a dwa zmodernizowała.

Salon o powierzchni ponad 90 mkw. został zlokalizowany na poziomie 0 w bliskim sąsiedztwie innych marek z segmentu premium.

Oprócz salonu w Silesia City Center LANĈERTO od początku roku otworzyło sześć nowych lokalizacji: w Galerii Sfera w Bielsku-Białej, Galerii Veneda w Łomży, Centrum Handlowo-Usługowym Nowy Rynek w Jeleniej Górze, Galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy oraz Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu i Galerii Leszno. Kolejne dwa salony zostały zmodernizowane i zyskały nowy wystrój, spójny ze świeżym konceptem wizualnym marki, w którym dominują: skóra, drewno i wystrój w niebieskiej oraz pomarańczowej kolorystyce. W związku z nowymi inauguracjami portfolio LANĈERTO na koniec 2015 roku obejmuje 37 sklepów własnych zlokalizowanych w 31 miastach. Całkowita powierzchnia salonów urosła do 4,2 tys. mkw. W 2015 roku marka zanotowała ponad 20–proc. wzrost liczby lokali, co daje najlepszy wynik w historii jej działalności.  

Spółka z Łańcuta uruchomiła we wrześniu najnowszy magazyn logistyczny o powierzchni 4 tys. mkw., obsługuje on nie tylko istniejące lokalizacje, ale także jest zapleczem dla sklepu internetowego, który rozpoczął działalność w listopadzie tego roku. Obiekt dysponuje przestrzenią magazynowania do 50 tys. kompletów odzieży, w tym samym momencie. Na szczególną uwagę zasługują zautomatyzowane przenośniki magazynowe, w które wyposażono budynek. Zostały one przygotowane pod kątem wdrożenia modelu dystrybucji e-commerce.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane