PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Od początku roku sieć Costa Coffee uruchomiła 11 kawiarni

Autor: www.dlahandlu.pl 19 września 2016 10:05

123 lokale w całej Polsce, 20 nowych otwarć rocznie, z czego część zlokalizowanych w centrach handlowych - to wynik sieci Costa Coffee na koniec trzeciego kwartału. Sieć nie zwalnia tempa rozwoju i zapowiada kolejne otwarcia – do końca roku uruchomionych zostanie jeszcze 8-9 nowych kawiarni. Marka z londyńskim rodowodem zawita niedługo do poznańskiej i krakowskiej galerii handlowej.

Od stycznia br. zostało uruchomionych 11 nowych kawiarni, a na najbliższe miesiące sieć planuje intensyfikację ekspansji, by – zgodnie z przyjętą strategią – otwierać około 20 lokali rocznie. Centra handlowe to dla marki wciąż jeden z kluczowych segmentów rynku.
– Od początku roku otworzyliśmy 3 kawiarnie na terenie centrów handlowych – w Galerii Alfa w Białymstoku, w toruńskim CH Copernicus i gdańskiej Galerii Morena. Rozwijamy się zarówno w dużych miastach, jak i ośrodkach liczących od 100 do 300 tys. mieszkańców. Chcemy dostarczać jakość i ekspertyzę sygnowaną marką COSTA COFFEE w taki sposób, by docierać do jak najszerszego grona miłośników naszej kawy – jesteśmy wszędzie tam, gdzie są nasi konsumenci. Stawiamy na dywersyfikację lokalizacji, szukamy atrakcyjnych miejsc zarówno w galeriach handlowych, ale też w centralnych punktach miast, na osiedlach mieszkaniowych,
w biurowcach czy na dworcach i lotniskach – komentuje Michał Nowak, Property & Expansion Director, COSTA COFFEE POLSKA.
W kolejnych miesiącach sieć otworzy kawiarnie w Galerii Posnania oraz w krakowiskiej Galerii Bronowice.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane