PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Od przyszłego roku hipermarkety Tesco tylko w formacie Extra

Autor: portalspozywczy.pl 1 grudnia 2010 14:52

Od przyszłego roku hipermarkety Tesco tylko w formacie Extra

- W tym roku finansowy uruchomimy jeszcze dwa hipermarkety w obecnej postaci. Od przyszłego roku będziemy otwierać w Polsce największe sklepy jedynie pod szyldem Tesco Extra - powiedział serwisowi portalspozywczy.pl Ryszard Tomaszewski, prezes Tesco Polska.

- Będziemy także systematycznie remontować i przekształcać nasze najstarsze sklepy - dodał.

Obecnie na rynku działa tylko jeden sklep Tesco w formacie Extra, który ruszył w sierpniu br. w Częstochowie. Powstał on po wyremontowaniu hipermarketu działającego w starej koncepcji. Na obecny rok finansowy, przedstawiciele polskiego oddziału brytyjskiej sieci zapowiedzieli przebudowę i remodeling dwóch kolejnych hipermarketów. Nie zdradzają jednak, które sklepy zostaną objęte remontami w najbliższym czasie. W przyszłym roku może zostać uruchomiony m.in. hipermarket Extra w Suwałkach.

Potężny wysyp hipermarketów w formacie Tesco Extra w Polsce szykuje się na 2012 r. Już w tej chwili wiadomo o czterech umowach najmu, które operator podpisał z deweloperami centrów handlowych. Sklepy Tesco Extra pojawią m.in. w Galerii Chełmskiej w Chełmie, Galerii Veneda w Łomży, Galerii Olimpia w Bełchatowie, a także w gigantycznym parku handlowym Europa Centralna w Gliwicach.

Tesco Extra oferuje klientom dodatkową gamę usług, w pasażu handlowym przy hipermarkecie operator uruchomi własną aptekę lub punkt apteczny, serwis foto i salon optyczny. - Wprowadzimy także nowy standard i układ działów wewnątrz sklepu, zostanie powiększony m.in. dział z wyrobami tekstylnymi, przebudowany zostanie także dział z produktami świeżymi - zapowiadał Ryszard Tomaszewski, prezes Tesco Polska.

Czytaj więcej w artykule Prezes Tesco: W Polsce będziemy otwierać hipermarkety tylko w koncepcie Extra

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,37

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane