PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Od września w szkołach pojawią się maszyny vendingowe ze zdrowymi przekąskami

Autor: dlahandlu.pl 17 sierpnia 2015 18:06

W ślad za wejściem w życie znowelizowanej Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia, która od 1 września 2015 roku wyklucza ze sprzedaży w szkołach niezdrową żywność - powstał projekt Zdrowe Kieszonkowe, czyli automaty venidingowe ze zdrowymi przekąskamiZdrowe.

Pierwsze urządzenia vendingowe projektu Zdrowe Kieszonkowe pojawią się w szkołach we wrześniu br. Płatność odbywa się bezgotówkowo, za pomocą dedykowanych do projektu kart płatniczych lub breloków. Projekt przewiduje wsparcie dzieci z rodzin najuboższych, poprzez finansowanie im doładowań kart i breloków.

Projekt umożliwia m.in. ustalanie dziennych limitów wydatków, czy blokowanie wybranych produktów do zakupów (np. ze względów medycznych). System nie akceptuje innych kart.

Projekt powstał i koordynowany jest w Białymstoku. Siedziba operatora projektu znajduje się w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Projekt ma zasięg ogólnopolski, jednak w pierwszej kolejności będzie wdrażany w województwie mazowieckim i podlaskim. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • hak 2015-09-01 20:09:28

  OOO jaka piekna reklama wszedzie !!!! Czyzby ustawa pod "projekt"???? 3 dni a oni juz gotowi! Ludzie obuccie sie, pod pozorem zdrowia waszych dzieci podpisali kolejna ustawe pod jednego przedsiebiorce. To jest zwykla firma, zaden projekt. Dwie pieczenia na jednym ogniu przed wyborami. Proszę myślcie samodzielnie!

 • ekolog 2015-08-24 10:13:44

  To będzie zwykły syf tylko sprzedawany przez inną ekipe, dopuszczoną do koryta.

 • mario 2015-08-18 15:37:41

  Stracił ktoś, by mógł zarobić ktoś. Ten pierwszy ktoś to biedny żuczek który dorabiał do budżetu rodzinnego i go wykopsno, ten drugi ktoś, to wyrachowani cwaniacy z dużą kasą którzy przygotowali sobie grunt i teraz będą trzepać kaskę. A mały za burtę. Zrobiono to pod płaszczykiem zdrowia, warto byłoby tej zdrowej żywności się przyjrzeć oraz sprawdzić jej pochodzenie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,40

 • Śr

  4,43

 • Min

  2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane