PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Oddaj swój głos w plebiscycie "Certyfikat Dobry Produkt 2017"

www.portalspozywczy.pl 9 października 2017 14:12

Oddaj swój głos w plebiscycie "Certyfikat Dobry Produkt 2017"

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym internauci - czytelnicy serwisów portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl wybiorą najlepszy produkt spożywczy 2017. W konkursie rywalizuje 20 artykułów żywnościowych wyróżnionych "Certyfikatem Dobry Produkt 2017" przez Jury, redakcję serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz Polską Organizację Handlu i Dystrybucji.

Zasady konkursu są proste. Każdy internauta może oddać jeden głos. Głosując, można wybrać minimum jeden a maksimum 3 produkty. Głosowanie trwa do 27 października 2017, do godziny 12:00. Produkt, który zyska największe uznanie w oczach internautów, zostanie nagrodzony dodatkowym certyfikatem "Certyfikat Dobry Produkt - wybór internautów".

Certyfikaty zostaną wręczone 6 listopada 2017 roku podczas uroczystej, wieczornej gali, która będzie finałem pierwszego dnia X Forum Rynku Spożywczego i Handlu – największej konferencji dedykowanej sektorom przemysłu spożywczego i handlu w Polsce. Gala odbędzie się w warszawskim Hotelu Sheraton.

KLIKNIJ ABY POZNAĆ TEGOROCZNYCH LAUREATÓW I ODDAĆ SWÓJ GŁOS!

Przyznając Certyfikaty Dobry Produkt, nagradzamy i tym samym wskazujemy najciekawsze produkty spożywcze, wyróżniające się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą. Logo Certyfikatu Dobry Produkt ma być drogowskazem w gąszczu sklepowych półek i pomagać konsumentom w dokonaniu jakościowego wyboru. Certyfikat Dobry Produkt daje szansę na wyróżnienie produktu i polecenie go uwadze klientów i kontrahentów. Obrady jury (kliknij, aby sprawdzić skład jury) i degustacja produktów odbyły się 3 października w Warszawie. Laureatów wyłoniono spośród ponad 160 zgłoszonych produktów spożywczych w łącznie czterech kategoriach.

WIĘCEJ INFORMACJI O FRSIH, AGENDA I MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI NA WYDARZENIA NA WWW.FRSIH.PL.

Jubileuszowa X edycja Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbędzie się 6-7 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie. Na uczestników czekają najważniejsze dyskusje branżowe, osobiste spotkania i networking, prezentacja najważniejszych trendów rynkowych i konsumenckich, prezentacja start-upów spożywczych i dedykowanych sektorowi retail.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane