Oddział Metro w Chorwacji obniży ceny 1000 produktów

Autor: dlahandlu.pl za esmmagazine.com 5 stycznia 2017 09:54

Chorwacki oddział niemieckiego detalisty Metro Group obiecał minimum 12-proc. zniżki na ponad 1000 produktów popularnych w sektorze HoReCa, aby pomóc swoim klientom złagodzić skutki nowego podatku dochodowego, który wszedł w życie 1 stycznia 2017 r.

W okresie od stycznia do marca, Metro Cash & Carry będzie co dwa tygodnie zmieniać ofertę produktów w promocyjnych cenach. Obniżki będą obowiązywać we wszystkich dziewięciu hurtowniach w Chorwacji.

Według Vladimira Gnjidica, wykonawczego dyrektora handlowego Metro Cash & Carry Chorwacja, sprzedawca zdecydował się na ten krok "w celu wspierania właścicieli hoteli, restauracji i innych firm gastronomicznych i usługowych, które są podstawą rozwoju turystyki w Chorwacji". Zaprosił również wszystkich dostawców do przyłączenia się do inicjatywy.

W ubiegłym roku, Metro zainwestowało w tym kraju 10,5 mln euro w celu dostosowania się do potrzeb klientów biznesowych z sektora HoReCa. Nowo otwarte centrum hurtowe w Porec koncentruje się na oferowaniu towarów i usług wymaganych przez hotele, restauracje, kawiarnie i sieci fast-food.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,29

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane