PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Oferta gastronomiczna Małpki Express będzie się zmieniać sezonowo

Autor: dlahandlu.pl 12 sierpnia 2014 12:07

Małpka Express w okresie wakacyjnym dodatkowo rozwinęła Strefę Cafe poprzez wprowadzenie zestawów gastronomicznych dla klientów. Rozszerzona oferta Stref Małpka Cafe będzie dostępna na stałe w sklepach Małpka Express. Poszczególne zestawy będą się jednak zmieniać sezonowo. Wprowadzona przez sieć „letnia" oferta zestawów będzie dostępna do 30 września.

Każdy zestaw Cafe składa się z połączenia kilku produktów z oferty gastronomicznej sieci Małpka Express. W wakacyjnej ofercie znalazły się m.in. takie zestawy, jak 2Hot (dwa hot dogi), Big&Sweet (kawa lub herbata i Borseto 7Days) czy Dream Team (puszka napoju Coca Cola i hot dog).

- Jakiś czas temu wprowadziliśmy do oferty zuppery oraz automaty z kostkami lodu do napojów. Zestawy produktów są kolejnym elementem, strategii stopniowego wzbogacania oferty naszych sklepów i budowania przewagi konkurencyjnej - wyjaśnia prezes zarządu firmy.


Małpka Express to ogólnopolska sieć sklepów formatu convenience rozwijana na zasadach systemu partnerskiego. Sklepy oferują asortyment spożywczo-monopolowy, składający się z ok. 2 500 indeksów produktowych. W sklepach można skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu, odebrać zakupy zrealizowane na stronie sklepu internetowego Merlin.pl czy uregulować rachunki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,06

  • Min

    2,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane