PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

OFZ przejmuje lokalizację po delikatesach Wega i pracuje nad poprawą oferty warzyw i owoców

Autor: www.dlahandlu.pl 29 grudnia 2014 10:59

OFZ przejmuje lokalizację po delikatesach Wega i pracuje nad poprawą oferty warzyw i owoców

W ubiegłym miesiącu spółka Organic Farma Zdrowia okupiła od poprzedniego właściciela sklep Wega mieszczący się w ścisłym centrum Gliwic. Sklep od 5 lat, oferuje ekologiczną, naturalną i regionalną żywność sprzedając ją w lokalu stacjonarnym oraz poprzez Internet.

Jak podkreśla OFZ, po delikatesach spółki w katowickich centrach handlowych Silesia i Galeria Katowice, sklep ten, jest zdecydowanie najlepszym sklepem oferującym żywność ekologiczną na Górnym Śląsku.

Ponadto, w listopadzie delikatesy sieci w CH Atrium Targówek zostały przeniesione do nowego lokalu - usytuowanego w bardziej centralnej części galerii handlowej.

Ekologiczne pieczywo, wypiekane przez własną piekarnię jest już codziennie dowożone do 6 delikatesów sieci w Warszawie. W kolejnych tygodniach dostawy będą zwiększane.
Spółka pracuje intensywnie nad poprawą oferty w zakresie warzyw i owoców. Od początku listopada w 3 wybranych sklepach testowany jest nowy sposób ekspozycji i promocji tej grupy produktowej. Test potrwa 3 miesiące a jego wyniki posłużą do przygotowania zmian koncepcyjnych w zakresie sprzedaży warzyw i owoców.

Spółka zależna Eko-Wital uruchomiła import ekologicznych warzyw i owoców bezpośrednio od producentów z południa Włoch. Oprócz cytrusów i winogron są to wszelkie warzywa, które nie występują w Polsce w okresie zimowym.

Spółka pomyślnie przeszła proces standardowej, co rocznej kontroli, jednostki certyfikującej żywność ekologiczną i uzyskała certyfikat na kolejne 12 miesięcy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane