PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Okechamp rusza z karnawałowym konkursem

Autor: pr 24 stycznia 2012 22:50

Okechamp rusza z karnawałowym konkursem

OLE! w towarzystwie dobrego alkoholu, deski serów, świeżych warzyw, wędlin proponuje niebanalne karnawałowe menu. Wychodząc krok dalej ku konsumentom podsuwa im także kompleksowe inspiracje dotyczące przygotowania imprezy karnawałowej, a także makijażu i stroju.

Konkurs Okechamp - Karnawałowa zabawa z OLE! Wśród zintegrowanych akcji marketingowych w tym czasie będą miały miejsce następujące wydarzenia:
1) Konkurs - Karnawałowa zabawa z OLE!
Konkurs polega na dodaniu na stronie internetowej przepisu z wykorzystaniem produktu OLE! wraz ze zdjęciem. Do wygrania są niezbędniki karnawałowe w postaci: wieży piwnej, kompletu pokali oraz produktów OLE!. Wysyłka nagród przewidziana tak, aby dostawa była na ostatki
Przewidziano 10 nagród głównych oraz 20 wyróżnień.
Celem akcji jest zwiększenie odwiedzalności strony internetowej marki www.wole-ole.pl oraz uatrakcyjnienie kontentu z przepisami w wykorzystaniem produktów OLE!

2) Serwis karnawałowy na stronie internetowej: http://www.wole-ole.pl/klub-konsumenta/karnawal-z-ole/
Uruchomiony został w zeszłym roku, a w tym przygotowana została jego aktualizacja, która zbiegła się w czasie z uruchomieniem nowego layoutu strony internetowej www.wole-ole.pl
Na stronie internauta znajdzie ciekawe teksty dotyczące karnawałowego menu, mody karnawałowej, kalendarz imprez oraz atrakcyjne zdjęcia.

3) Karnawałowe SwawOLE! - gazetka tematyczna do kanału tradycyjnego
Doskonałe narzędzie marketingowe do wykorzystania w sklepach tradycyjnych. Gazetka zawiera informacje nt. szeroko rozumianego karnawału tj. zwyczaje na świecie, propozycje na spędzenie karnawału, słowniczek karnawałowy, przekąski karnawałowe, fryzury karnawałowe itd. Kontent gazetki jest skróconą wersją internetowego serwisu karnawałowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane