PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Okocim wprowadza do oferty piwo Radler

Autor: produkty 10 kwietnia 2013 12:15

Okocim wprowadza do oferty piwo Radler

Nowy wariant w ofercie Okocimia - Radler - na półkach sklepowych pojawi się w kwietniu br. Jest on połączeniem jasnego piwa (45%) i lemoniady (55%) z dodatkiem soku z limonki. Produkt ten powstał z myślą o osobach, które poszukują w piwie przede wszystkim więcej orzeźwienia, a zarazem lekkiego i delikatnego smaku.

Piwo Okocim chce dotrzeć do grona aktywnych i młodych konsumentów, dlatego też wprowadza duże zmiany, które będą widoczne m.in. na etykietach butelek i puszek. Dodatkowo - jako Oficjalny Sponsor Polskiej Siatkówki - Okocim przygotował nowe akcje promocyjne związane z tym sportem.Na etykiecie głównego wariantu piwa Okocim - Jasne Pełne - został wykorzystany wizerunek ambasadora marki, Zbigniewa Bartmana, siatkarza

Pod marką Okocim występują trzy warianty piwa: Jasne Pełne, Mocne oraz nowość - Radler. Wszystkie produkty dostępne są w butelkach i puszkach o pojemności 0,5 l oraz w wielopakach.


Od 15 kwietnia rusza promocja, w ramach której do wygrania są bilety na mecze Ligi Światowej Siatkarzy 2013 oraz bilety na mecze Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2013. Aby wziąć udział w konkursie należy kupić piwo Okocim Jasne Pełne, wysłać sms na podany numer lub zarejestrować się na stronie www.widzimysienameczu.pl i dokończyć zdanie „Widzimy się na meczu, bo...". Komisja konkursowa będzie przyznawała nagrody każdego dnia roboczego w terminie od 16 kwietnia do 2 września 2013 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Bolo 2013-04-20 23:32:30

    Radler to tylko warka

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane