Olej Kujawski pomaga pszczołom

Autor: wirtualnemedia.pl 29 maja 2012 10:02

Olej Kujawski pomaga pszczołom

Ruszyła druga edycja prowadzonej przez firmę ZT Kruszwica kampanii społeczno-edukacyjnej "Z Kujawskim Pomagamy Pszczołom". Akcja w tym roku przebiega pod hasłem "Zostań przyjacielem pszczół". Projekt wspierają organizacje pszczelarskie, a jednym z jego ambasadorów jest Maja Popielarska.

Prowadzone w ramach drugiej edycji akcji działania zostały podzielone na kilka części. Na stronie poświęconej inicjatywie www.pomagamypszczolom.pl internauci mogą zakładać wirtualne ogrody i tarasy, zdobywając dzięki temu wiedzę na temat nektarodajnych roślin oraz dowiadując się jak można uczynić swoje najbliższe środowisko bardziej przyjaznym pszczołom. Po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów za przyjazność ogrodu lub tarasu dla pszczół uczestnicy zabawy mogą zgłosić swoją pracę do konkursu. Szansę na nagrody mają uczestnicy, którzy w najciekawszy sposób odpowiedzą na pytanie otwarte pojawiające się po zgłoszeniu.

Jednocześnie na profilu akcji na Facebooku uruchomiona została aplikacja konkursowa "Zaproś pszczoły do swojego miasta", w której można głosować na miasta najbardziej przyjazne pszczołom. W wybranych 3 z 10 lokalizacji z największą liczbą głosów latem odbędą się pikniki rodzinne "Z Kujawskim Pomagamy Pszczołom", a w pozostałych powstaną nektarodajne rabaty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,69

  • Min

    2,86

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9343

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane