Olga Sobieraj szefem marketingu AmRestu

Autor: dlahandlu.pl 3 sierpnia 2016 15:26

Olga Sobieraj szefem marketingu AmRestu fot. Olga Sobieraj

1 sierpnia 2016 r. Olga Sobieraj objęła stanowisko dyrektora marketingu Europy Centralnej i Wschodniej w AmRest. Będzie odpowiadać za działania marketingowe i PR dla marek KFC, Starbucks, Pizza Hut oraz Burger King w AmRest.

Przez 17 lat Olga Sobieraj pracowała w jednej z największych agencji reklamowych na polskim rynku – Ogilvy&Marther, którą od 2013 roku zarządzała w roli CEO.

Od 2008 roku Olga Sobieraj związana jest z konkursem Effie Awards, najpierw czterokrotnie jako juror, a następnie członek Komitetu Organizacyjnego. Od 2013 do 2015 roku była także członkiem Zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SKM SAR. Kilkukrotny juror konkursu Superbrands i ekspert branżowy w programie „Dajesz radę” radiowej Czwórki. Członek dwóch rad nadzorczych: Wójcik Fashion i WeGirls.

Olga Sobieraj jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na dwóch wydziałach: Finanse i Bankowość oraz Zarządzenie i Marketing. Dodatkowo zdobyła wykształcenie na podyplomowych studiach w Institut Francais de Gestion (MBA).

AmRest Holdings działa w 11 krajach Europy, w Rosji oraz w Chinach. Do zarządzanych przez spółkę marek należą KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks, La Tagliatella, blue frog oraz Kabb.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane