Olsen w Atrium Copernicus

Autor: dlahandlu.pl 15 stycznia 2014 12:12

Do grona najemców rozbudowywanej części Atrium Copernicus dołącza salon odzieżowy Olsen. W ostatnim czasie do listy najemców dołączyli również: Lancerto, Aquael Zoo oraz Marilyn.


Olsen ma punkty handlowe w 30 krajach.
Nowy salon Olsen zajmie około 100 mkw. powierzchni i usytuowany będzie na parterze centrum.
Obecnie trwa rozbudowa Atrium Copernicus. Pod koniec przyszłego roku będzie miało blisko 50 tys. mkw. GLA) i 145 sklepów i punktów usługowych oraz parking na ponad 1,4 tys. miejsc.
Na 17 tys. mkw. rozbudowywanej części Atrium Copernicus znajdzie się ponad 50 nowych sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Do centrum wprowadzą się nowe salony modowe - Cubus, Carry, Sinsay, Mohito, Centro i Diverse. W Atrium Copernicus będzie również większa oferta sportowa - za sprawą sklepu Decathlon, sklepu 4F, salonu Active Sport i klubu Pure Jatomi Fitness. Branżę zdrowia i urody wzbogacą: drogeria Rossmann, perfumeria Sephora, drogeria Hebe oraz salon Paris Optique. W nowym, większym formacie pojawią się również obecne już w centrum: Cukiernia Sowa i Smyk. Ten ostatni, w rozbudowanym Atrium Copernicus otworzy się, jako koncept Smyk Megastore, dedykowany największym miastom w Polsce. Będzie to jedyny salon, w tej formule, w regionie.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    20,65

  • Śr

    11,93

  • Min

    9,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane